Çalışma saatlerimiz
  • Pazartesi 08.00-20.00
  • Salı 08.00-20.00
  • Çarşamba 08.00-20.00
  • Perşembe 08.00-20.00
  • Cuma 08.00-20.00
  • Cumartesi 08.00-20.00

Keşif Hizmeti

Kepenk seçiminizde yardımcı olmamızı ister misiniz 0216 316 39 66 numaralı kepenk keşif hattımızdan destek alabilirsiniz. Sizi en yakın yetkili satıcımıza yönlendirelim.

otomatik kepenk servisi Denge Kepenk

Kullanıldıkları yerler dikkate alındığında da otomatik kepenk çeşitlerini pencerelerde kullanılan otomatik panjurlar, kapılarda kullanılan otomatik kepenkler ve garajlarda kullanılan otomatik kepenkler olarak 3’e ayırabiliriz.

Pencerelerde Kullanılan Otomatik Panjurlar: Otomatik panjurlar kullanıcı isteğine göre kumanda buton yada ev otomasyon sistemleri ile kontrol edilebilmektedir. Otomatik Panjur ların haricinde manuel olarak da imalatı yapılabilmektedir, manuel panjurlar makara ve ip yardımı kullanılmaktadir
Otomatik Kepenkler: Magaza kepenkleri, dükkan kepenkleri, işyeri kepenkleri ve ev kepenkleri olarak birçok alanda otomatik kepenk görmek mümkündür. Otomatik kepenk ler Uzaktan kumanda ile yada buton ile kontrol edilmektedir. bunun yanı sıra bazı dükkanlarda yaygın olarak hala manuel daraba kepenk kullanılmaktadır.
Garaj kapıları Otomatik Kepenkler: Kapalı garajlarda kumanda cep telefonu yada sensör yardımı ile araçtan inmenize gerek kalmadan kullanılması mümkündür.

Keşif Hizmeti

Sosyal medya ve televizyonlar gördüğünüz hırsızlar tarafından açılan kepenkler kafanızda kepenklere karşı soru işareti oluşturabilmektedir, bu sebeple sizlere ÇELİK KEPENK öneriyoruz. Çelik Kepenkler saç kalınlığı ve yan dikmelerin demir olması sebebi ile hırsızlığa karşı çelik duvar görevi görmektedir. Çelik Kepenk ler elektrikler kesildiğinde manuel olarakta kullanılmaktadır galvaniz çelik olması sebebi ile paslanma gibi bir sorunla karşılaşmayacaksınız ayrıca istenilen renklerde imalatı yapılabilmektedir ve kepenk motor seçimi uygulaması yapılan kepenk ölçüsü ve kepenk ağırlığına göre seçilmektedir.

panjur fiyatlari Denge Kepenk