Çalışma Saatlerimiz
  • Pazartesi 8.00 - 20.00
  • Salı 8.00 - 20.00
  • Çarşamba 8.00 - 20.00
  • Perşembe 8.00 - 20.00
  • Cuma 8.00 - 20.00
  • Cumartesi 8.00 - 20.00

Acil Servis

Kepenk sisteminin hayatı kolaylaştırması sayesinde daha huzurlu ve daha güvenli bir ortamda yaşama olanağı elde edilmektedir. Zaman geçtikçe kepenk sistemlerinin tamir ihtiyacı gerekeceği için, bu konunun göz ardı edilmemesi gerekmektedir. Çünkü yeni bir kepenk satın almaktansa kepenk tamiri yaptırmak daha uygun ve avantajlı bir yöntemdir. Böylelikle arızaya neden olan parçalar düşük maliyetler ile değiştirilmekte ve onarılmaktadır. 

kepenk tamir ve servisi kepenk tamiri Denge Kepenk

Aynı zamanda kepenk tamiri sayesinde, kepenklerin ömürleri uzamaktadır. Bu açıdan uzun bir süre boyunca güveli bir biçimde kullanılmaktadır. Bunun için İstanbul kepenk servisi 7 gün 24 saat boyunca uzman ve deneyimli ekibi ile hizmet vermektedir. İstanbul ve tüm ilçelerine servis vererek, profesyonel ve hızlı bir biçimde arızaların ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır. Hizmet ve ürünlerin 1 yıl boyunca garantili olması sayesinde müşteriler güvence altına alınmaktadır. 

kepenk tamirat 379x261 1 Denge Kepenk

Acil Servis Hizmetlerimiz

Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak uygun ve ekonomik fiyat garantisi sunmaktadır. Yapılan tüm işlemlerin hızlı olması sayesinde ise kepenklerin eski çalışma düzenine kolay bir şekilde ulaşılmaktadır. Böylelikle kepenklerin bakım ve tamir işlemleri sonucunda yeniden arızalar ile karşılaşma riski azalmaktadır.