Çalışma Saatleri: P.tesi-C.tesi 8:00 - 20:00

Poliüretanlı Alüminyum Kepenk

OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİNİN AVANTAJLARI

  • Uzun ömürlüdür. Alüminyum malzemenin paslanmaz özelliği ürünler deforme olana kadar kullanım sağlar. Alüminyum malzemelere uygulanan tekniklerle ve mukavemet sağlamasıyla Dışarıdan gelecek olan etkilere karşı dayanıklı hale gelen kepenk profilleri uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.
  • Bakım gerektirmeyen özelliği sahip olan otomatik kepenk sistemleri, istenilen renk ve ihtiyaca göre üretilir. Kişiselleştirilebilir.  Ayrıca otomatik olması sebebiyle sağladığı kolaylık dışında, temizliği çok kolay bir sistemdir.
  • Dışarıdan gelecek hırsızlık, darbe ve tehlikelere karşı bir koruma sağlayacak bir yapıda olduğundan güvenliği de üst bir seviyede sunmaktadır.
  • Uygulanan otomasyon ve kumanda sistemleri sayesinde otomatik bir kullanım sağlar.
  • Emniyet fotoselleri, sensörler dedektörler sayesinde güvenle kullanılabilir.
  • Araç sayısı çok olmayan garaj gibi yerlerde Hgs veya Ogs sistemleri de entegre edilerek güvenli ve konforlu bir kullanım sağlar.
Kategoriler:

Açıklama

Poliüretan dolgulu izolasyonlu otomatik kepenk için kullanılan alüminyum profiller rollforming yöntemi ile üretilmekte,  alüminyum lamellerin arasına sıkılan poliüretan dolgusu sayesinde sıcak yada soğuk iklim koşulları için ısı, ses, hava, nem gibi etkenler için izolasyon sağlamaktadır. Profillerin arasında bulunan izolasyon malzemesi iklimsel koşulların etkisinin önemli olduğu iş yerleri, depolar, garajlar, fabrikalar gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.

Montaj yerinin ölçüsüne göre özel olarak üretilen profiller her türlü ebat ve açıklığa uygun, kullanımı konforlu ve güvenli, patlayıcı ve yanıcı maddelere dayanıklı yapısıyla tüm yapılarda güvenle kullanılmaktadır.

Otomatik kepenklerde kullanılan motor tipleri yüksek kapasiteli, sessiz ve uzun ömürlüdür. Kullanılacak motor tipi ve gücü uzun yıllar sağlıklı çalışması için uzmanlarca belirlenir.