Yüksek kaliteli çelik ve alüminyumdan üretilmiş ve yüksek yoğunluklu poliüretan ile yalıtılmış, birbirine kenetlenen çıtalar sistemi olarak inşa edilmişlerdir. Elektrostatik Toz Boya ile boyanan ürünler boya kurutma fırınlarında fırınlanır. Böylece boyama işlemleri tamamlanmış olur.

Kepenkler, kapalıyken odayı karartmak için tasarlanmıştır. Ancak Kepengin monte edildiği yüzey tam olarak aynı hizada veya düz değilse, mekânın ışık almasına neden olabilir. Her pencereye ve koşullara bağlı olarak, her odada farklı ışık blokları ile karşılaşabilirsiniz.

Bir evin veya iş yerinin dışına monte edilseler de hem pencere hem de kapılardaki kepenkler içeriden çalıştırılır. Manuel olarak ya da uzaktan kontrol edilebilen pil üniteleri veya elektrik motorları ile çalıştırılabilirler.

Evet yapabilirsin. Kontrollerin ve muhtemelen diğer birkaç parçanın değiştirilmesi gerekecek ve bir elektrikçiye ihtiyaç duyulacak.

Açıkta; kutu kılavuzu ve perde pencere açıklığına takılması ile olur.

Duvarda; kutu pencere açıklığının üzerine oturduğunda ve kılavuzlar duvarın yüzündeki pencere açıklığının dışına oturmasıyla olur.

Kepenkler mükemmel yalıtım özelliklerine sahiptir ve yazın daha serin, kışın daha sıcak hale getirmeye yardımcı olur. Bu, ısıtma ve soğutma ihtiyacınızı önemli ölçüde azaltır ve dolayısıyla enerji tüketiminizi azaltır. Ortamın sıcaklığı etkin bir şekilde kontrol etmek için son derece etkili, uygun maliyetli ve çevre dostu bir çözüm olan kepenkler, elektrik faturalarınızdan ciddi şekilde tasarruf etmenize yardımcı olabilir.

Kepenkler, kurulduğu ortamda gürültüyü %50’ye kadar azaltmaya yardımcı olabilir. Kepenklerin bir ortamı tamamen ses geçirmez hale getiremeyeceğini, sesin çatıdan, kapıların altından ve diğer pencerelerden gelebileceğini unutmamak önemlidir.

Sağlam yapıları nedeniyle çok az bakım gerektirir. Kepenk perdesi aşağı doğru hareket ederken kılavuzların engellenmediğinden emin olun ve perde tamamen kapalı konumdayken hortumla temizleyin. Temizlerken yumuşak bir bez ve aşındırıcı olmayan temizlik sıvıları kullanın ve yana doğru değil yukarı ve aşağı silmeyi unutmayın.

Bir ölçü ve fiyat teklifi almak ve piyasadaki farklı Kepenk renkleri, stilleri ve sistemleri hakkında tavsiye almak için deneyimli ekibimizle iletişim geçebilirsiniz. Evlere ve işletmelere kepenk ve Kepenk çözümleri sağlama konusunda 24 yıllık deneyime sahibiz. 

Başka Sorunuz?

  Kepenk Sistemleri Katalog

  Çalışma Saatlerimiz
  • Pazartesi 08.00:20.00
  • Salı 08.00:20.00
  • Çarşamba 08.00:20.00
  • Perşembe 08.00:20.00
  • Cuma 08.00:20.00
  • Cumartesi 08.00:20.00